Poznaj nasz zespół

Agnieszka Ptasińska

Autor badań naukowych dotyczących zaangażowania ludzi w pracę, inspirowanych słynnym „Lego eksperymentem” Dana Arielego. Wdraża nowoczesne metody pracy w procesy rozwojowe w organizacjach. Certyfikowany Scrum Master, certyfikat IPMA-D oraz Prince2. Absolwentka Psychology in English na warszawskiej SWPS.

Professional Scrum Master I​

marzec 2013

Certyfikat IPMA-D​

czerwiec 2017

Marta Rolnik

Dyplomowany coach oraz praktyk biznesu. Wdraża w Polsce międzynarodowe, unikatowe standardy obsługi klientów oraz rozwijania pracowników w branży automotive. Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej oraz autorka badań dotyczących wpływu emocji i stresu na zaangażowanie w pracę pracowników w Polsce i Norwegii. Ukończyła Psychologię Organizacji Pracy na UŁ.

Executive Coach Diploma: Nobel Manhattan

październik 2015

Szkoła Analizy Transakcyjnej

czerwiec 2016

Piotr Wiśnik

Piotr Wiśnik, psycholog, psychoterapeuta w trakcie akredytowanego przez PTTPiB szkolenia w nurcie poznawczo- behawioralnym; klinicznie pracuje z pacjentami w szpitalu psychiatrycznym w oddziale kobiecym, męskim oraz psychiatrii sądowej, jak również ambulatoryjnie oraz w poradni psychologiczno- psychiatrycznej EGO; w kręgu jego szczególnych zainteresowań znajdują się zaburzenia nastroju, osobowości, afektywne, lękowe i psychotyczne. Towarzyszy pacjentom w zdrowieniu proponując psychologiczne techniki leczenia zaburzeń psychicznych. 

Z powodzeniem pracuje jako trener w biznesie, wspierając organizacje w zakresie m.in. rozwoju umiejętności miękkich, integracji zespołów, radzenia sobie ze stresem, redukcji napięcia, komunikacji opartej na empatii. Jest twórcą autorskich programów zwiększających zaangażowanie i energię. W pracy i życiu w ogóle.