Poznaj nasz zespół

Agnieszka Ptasińska

Psycholożka, trenerka, dyplomowana PWC Business Coach, Scrum Master. Posiada certyfikat IPMA-D oraz Prince2.

Bada m.in. wpływ motywacji wewnętrznej oraz czynników środowiskowych na ilość i jakość pracy. Współautorka aplikacji o szczęściu w pracy. Badaczka i praktyczka szczęścia. Prowadzi złożone projekty rozwojowe i konsultingowe dla firm, min. Akademię Liderów, programy redukujące stres i zwiększające zaangażowanie w pracę. Mówczyni wielu konferencji (m.in. PolMaintenance, Puls Biznesu, Izba Skandynawska). Pasja to bieganie i uprawa arbuzów.

Professional Scrum Master I​

marzec 2013

Certyfikat IPMA-D​

czerwiec 2017

Marta Rolnik

Psycholożka, doradczyni kariery, certyfikowana coach, absolwentka szkoły Analizy Transakcyjnej, trenerka. Doradza i szkoli zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w systemie 1:1. Bada m.in. wypalenie zawodowe i wpływ emocji na jakość pracy. Współautorka aplikacji o szczęściu w pracy. Praktyczka szczęścia i mindfulness. Autorka Akademii Liderów i Liderek wraz z certyfikacją oraz wielu programów wellbeingowych. Wykładała m.in. na Politechnice Łódzkiej. Mówczyni Tedx i wielu konferencji (m.in. Pulsu Biznesu, PolMaintenance, Agile 360).  Pasja to nurkowanie i psy.

Executive Coach Diploma: Nobel Manhattan

październik 2015

Szkoła Analizy Transakcyjnej

czerwiec 2016

Piotr Wiśnik

Piotr Wiśnik, psycholog, psychoterapeuta w trakcie akredytowanego przez PTTPiB szkolenia w nurcie poznawczo- behawioralnym; klinicznie pracuje z pacjentami w szpitalu psychiatrycznym w oddziale kobiecym, męskim oraz psychiatrii sądowej, jak również ambulatoryjnie oraz w poradni psychologiczno- psychiatrycznej EGO; w kręgu jego szczególnych zainteresowań znajdują się zaburzenia nastroju, osobowości, afektywne, lękowe i psychotyczne. Towarzyszy pacjentom w zdrowieniu proponując psychologiczne techniki leczenia zaburzeń psychicznych. 

Z powodzeniem pracuje jako trener w biznesie, wspierając organizacje w zakresie m.in. rozwoju umiejętności miękkich, integracji zespołów, radzenia sobie ze stresem, redukcji napięcia, komunikacji opartej na empatii. Jest twórcą autorskich programów zwiększających zaangażowanie i energię. W pracy i życiu w ogóle.