Parę słów

O NAS

Kilka słów

O nas

"Był spokojny jesienny wieczór, gdy jedna z nas odebrała telefon od właściciela firmy z branży IT. Młody mężczyzna pokrótce nakreślił skąd dzwoni, oraz po co. Okazało się, że chce zamówić dla swojego zespołu, składającego się z ok. 20 osób warsztat o... szczęściu. Jego celem było sprawienie przyjemności i nagrody swoim pracownikom. Ten świadomy szef wiedział także, że są organizacje, które mają w swoich szeregach „Happiness Officers”, czyli osoby, które zawodowo zajmują się zwiększaniem poczucia szczęścia swoich pracowników. Zapytał też, czy możemy wykształcić i przygotować osobę do takiej misji w swoim zespole."

Tak właśnie rozpoczęła się historia Happy Dealer i takich historii mamy więcej. Nasze działania są odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku, na którym obok wydajności i efektywności liczy  się także zadowolenie i poczucie szczęścia z pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy sobą

Jesteśmy z generacji X i Y. Skończyłyśmy psychologię (Agnieszka na SWPS, Marta na UŁ). Obie mamy doświadczenie
w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz pracy bezpośredniej z klientami. Obie mamy podobną misję życiową:

Wspierać naszych klientów w rozwijaniu ich szczęścia i skuteczności osobistej.

I robimy to z zaangażowaniem zarówno naszej wiedzy, doświadczenia, dając narzędzia, angażując serca. Wierzymy, że każda jednostka
ma prawo do szczęścia i korzystania z pełni własnego potencjału.

Nasze zalety

Jesteśmy wykształcone i dobrze nastawione

Wykształcenie
Psychologia, Szkoła Trenerów, Szkoła Coachingu Indywidualnego i Grupowego, Szkoła Analizy Transakcyjnej, Kurs Art of Living, Renault Academy
Pasja
Jedzenie, podróże, ruch
Aga biega, Marta tańczy
Społeczne działania
Wolontariat, crowdfounding, zaangażowanie w lokalne akcje
Godziny
szkoleniowo-coachingowe
Łącznie powyżej 7000 h
"Szczęście nie jest rezultatem sukcesu, jest jego prekursorem"
Image

Spotkaj się z Nami

Agnieszka Ptasińska

Autor badań naukowych dotyczących zaangażowania ludzi w pracę, inspirowanych słynnym „Lego eksperymentem” Dana Arielego. Wdraża nowoczesne metody pracy w procesy rozwojowe w organizacjach. Certyfikowany Scrum Master, certyfikat IPMA-D oraz Prince2. Absolwentka Psychology in English na warszawskiej SWPS.

Spotkaj się z Nami

Marta Rolnik

Dyplomowany coach oraz praktyk biznesu. Wdraża w Polsce międzynarodowe, unikatowe standardy obsługi klientów oraz rozwijania pracowników w branży automotive. Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej oraz autorka badań dotyczących wpływu emocji i stresu na zaangażowanie w pracę pracowników w Polsce i Norwegii. Ukończyła Psychologię Organizacji Pracy na UŁ.
Image
logo-footer.png
"Szczęście nie jest rezultatem sukcesu, jest jego prekursorem"
Napisz do nas: hello@happydealer.pl
© 2020, iRdis Creative Solutions

Search